3 batalion drogowo-mostowy
Aktualności
POŻEGNANIE sierż. Przemysława WIERZELEWSKIEGO
02.02.2018
02-02-2018 r.

02 lutego 2018 roku w Sali Tradycji 3. Włocławskiego Batalionu Drogowo-Mostowego im. gen. Karola Sierakowskiego w Chełmnie uroczyście pożegnano sierż. Przemysława WIERZELEWSKIEGO, który dalszą służbę wojskową pełnił będzie w 22. Ośrodku Dowodzenia i Naprowadzania w Bydgoszczy.
      Odchodzącego żołnierza pożegnał dowódca batalionu wz. kpt.  Przemysław WIŚNIEWSKI wraz z licznie zgromadzonymi żołnierzami i pracownikami cywilnymi batalionu. Dowódca serdecznie podziękował odchodzącemu żołnierzowi za lata pracy, ogromny trud i wysiłek włożony w funkcjonowanie kompanii pontonowej i batalionu, wielokrotnie podkreślając jego profesjonalizm i zasługi. Dowódca życzył sierż. Przemysławowi WIERZELESKIEMU dużo zdrowia oraz samych sukcesów na nowym stanowisku. Do tych życzeń oczywiście przyłączamy się wszyscy.
       Mąż zaufania korpusu podoficerów oraz delegacje z kompanii pontonowej i sztabu wręczyli żegnanemu pamiątkowe upominki, które mamy nadzieje będą przypominać współpracowników, podwładnych i przyjaciół z 3bdm.

Uroczystość zakończyła wspólna, pamiątkowa fotografia oraz wpis do kroniki jednostki wojskowej.

 

ZOBACZ W GALERII

Oficer prasowy 3 bdm por. Robert WAL


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych