3 batalion drogowo-mostowy
Aktualności
POŻEGNANIE OFICERA
12.01.2018
12-01-2018 r.

W dniu 12 stycznia 2018 roku w Sali Tradycji 3. Włocławskiego batalionu drogowo-mostowego im. gen. Karola Sierakowskiego w Chełmnie uroczyście pożegnano kpt. Tadeusza SZCZĘSNEGO, który został wyznaczony na kolejne wyższe stanowisko w Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych.

Doświadczenie, olbrzymia wiedza oraz wysoka kultura osobista nie mogły zostać niezauważone przez przełożonych, a to pozwala na dalszy rozwój kpt. Tadeusza SZCZĘSNEGO. Panu kapitanowi życzymy szybkiej adaptacji w nowym miejscu, zadowolenia z pracy, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz dalszych sukcesów na polu zawodowym i rodzinnym

Odchodzącego oficera pożegnał dowódca batalionu ppłk. Krzysztof MIKRUT. Dowódca serdecznie podziękował za lata pracy, ogromny trud włożony w funkcjonowanie jednostki, wielokrotnie podkreślając jego profesjonalizm i zasługi. Dowódca życzył kpt. SZCZĘSNEMU dużo zdrowia oraz samych sukcesów na nowym stanowisku. Uroczystość zakończyła wspólna, pamiątkowa fotografia oraz wpis do kroniki jednostki wojskowej.

ZOBACZ W GALERII

Szef Sekcji Wychowawczej cz.p.o por. Robert WAL


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych