3 batalion drogowo-mostowy
Aktualności
INAUGURACJA ROKU SZKOLENIOWEGO 2018
08.01.2018
08-01-2018 r.

W poniedziałek 08 stycznia 2018 r. odbył się apel 3 Włocławskiego Batalionu Drogowo-Mostowego w związku z rozpoczęciem nowego roku szkoleniowego oraz w celu przedstawienia nowoprzybyłych do batalionu żołnierzy.

Dowódca batalionu, ppłk Krzysztof Mikrut, podsumowując mijający rok podziękował wszystkim za zaangażowanie, profesjonalizm i determinację podczas realizacji zadań, przypominając jakże ważne majowe ćwiczenie sprawdzające batalion czy olbrzymi wysiłek
w trakcie zwalczania skutków nawałnic w okolicach Rytla na pomorzu.

W Nowym 2018 Roku Dowódca życzył żołnierzom i pracownikom resortu obrony narodowej 3.bdm, zdrowia, wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zapału i determinacji
w dążeniu do celów oraz satysfakcji z pracy i służby co jest niezwykle ważne w prawidłowym funkcjonowaniu jednostki.

„Wierzę, że do planowanych zadań i przedsięwzięć szkoleniowych, realizowanych w 2018 roku, podejdziemy z równym zaangażowaniem i poświęceniem jak w latach poprzednich” – powiedział dowódca.

Podczas apelu również powitano i przedstawiono żołnierzy, którzy zasilili korpus szeregowych batalionu. St.szer. Łukasz Knak, szer. Joanna Warachowska i szer. Tomasz Turkowski służyć będą w kompanii pontonowej a szer. Bartosz Szulc, szer. Dominika Bączkowska, szer. Anita Tucholska, szer Marcin Wolski i szer. Paweł Zielaskowski w kompanii drogowo-mostowej oraz szer. Piotr Tomczyk i szer. Andrzej Domiński w kompanii budowy podpór mostów. Dowódca batalionu z zadowoleniem przywitał nowych żołnierzy, wręczył im Kodeksy Honorowe Żołnierza Zawodowego Wojska Polskiego oraz życzył szybkiej aklimatyzacji, sukcesów podczas szkolenia i satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków.


ZOBACZ W GALERII

nieetatowy oficer prasowy por. Robert WAL


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych